Nowy sezon! Nowy rok akademicki 2016/2017 nadchodzi!

Wakacje prawie się skończyły. Te studenckie się prawie skończyły, bo uczniowie od trzech tygodni chodzą już na zajęcia. Niektórzy studenci mają jeszcze teraz egzaminy, znaczy rok akademicki 2016/2017 przed nami… no nieważne 😉

W każdym razie tak sobie myślimy, że to dobry moment by Ci napisać, że to jest świetny moment byś do nas dołączył(-a). Nowy rok to nowe wyzwania. Masz doświadczenie w śpiewie chóralnym? Świetnie! Nie masz? To je zdobędziesz. Masz chęć na bycie częścią zespołu organizacyjnego? Jeszcze lepiej, bo oprócz śpiewania zajmujemy się organizacją naszej działalności – organizacja koncertów, kontakt i promocja w mediach PWr oraz portalach społecznościowych, organizacja wyjazdów na festiwale.

A ilu ciekawych ludzi poznasz! Studenci różnych kierunków, absolwenci, pracownicy (może ktoś Cię uczy? 😉 ), ludzie różnych zawodów stanowią zespół. Poznaj nas i daj się poznać.

Wahasz się? Masz pytania? Pisz!

recite-yhp55v