Zakończenie sezonu artystycznego 2015/2016

Zakończyliśmy sezon artystyczny i rok akademicki. Dla nas był to ciekawy i intensywny okres. Świat nam kręcił się wokół „Hiszpańskiej nocy z Carmen”, ale po drodze mieliśmy przyjemność uczestniczyć w różnych uroczystościach i imprezach.
Dziękujemy wszystkim, którzy towrzyszyli nam przez cały rok, czerpali przyjemność z naszego śpiewu, wspierali nas.

Co się wydarzyło?

Jesień to głównie przygotowania do koncertu „Zarzuela Show” w Operze Wrocławskiej, który odbył się w grudniu. Potem rozpoczęliśmy sezon na utwory okresu zimowego.
Podjęliśmy wyzwanie zaśpiewania bez dyrygenta na Konferencji Naukowej „Generacja, Przesył, Wykorzystanie” – tak powstała grupa „12/12” – kameralny skład Kameralnego Chóru PWr 😉
Uświetnialiśmy uroczystości wigilijne na Wydziale Mechanicznym oraz Wydziale Informatyki i Zarządzania PWr. Przygotowaliśmy koncert kolędowy dla Klubu Seniora PWr oraz wraz z Big Bandem Politechniki Wrocławskiej  przygotowaliśmy Koncert Zimowy.

Końcówka zimy to okres uroczystości uczelnianych. Uświetnialiśmy inaugurację studiów II stopnia i rozdanie dyplomów na Wydziale Informatyki i Zarządzania PWr. Z końcem marca zakończyliśmy nabór do Carmen.

Wiosna to czas intensywnych przygotowań do dwóch ważnych wydarzeń: „Hiszpańska noc z Carmen” oraz ślub naszej koleżanki (w zasadzie to najważniejsze wydarzenie życia i było nam niezmiernie miło, że mogliśmy uświetnić parze młodej ten piękny dzień).

Można o nas było przeczytać w Pryzmacie PWr, Żaku Miesięczniku Studentów Politechniki Wrocławskiej oraz usłyszeć w Radio LUZ.

Przez ten cały okres zespół z kilkunastu osób urósł do prawie 30.!
Przybyło nam całkiem sporo panów 🙂

Wczoraj zakończyliśmy sezon wspólnym grillem.
Przed nami wakacje, zasłużone.

Część z nas nie może wytrzymać bez śpiewania i dołącza do Akademickiego Chóru Politechniki Wrocławskiej  by wystąpić razem w Singing Europe.

Do zobaczenia w przyszłym roku akademickim. Wiedzcie, że mamy już plany.